ru : ua

Охоронець часу time.in.ua

Комп'ютери усе більше входять у наше життя й ми усе більше їм довіряємо - комп'ютер знає все, уміє все й т.п. Ми вирішили зробити наш сайт ще більш інформативним, сповіщаючи наших відвідувачів про те, на скільки точно йдуть годинники на їхньому комп'ютері. А точніше - чи взагалі існує синхронізація часу їхнього комп'ютера з NTP-серверами. Для цього ми здійснюємо серію HTTP-запитів (грубий аналог SNTP-запиту), по яких і визначаємо правильність системного часу комп'ютера відвідувача.

Дані про те, на скільки відрізняється системний час комп'ютерів наших відвідувачів від планетарного ми зберігаємо й аналізуємо. Незабаром ми розташуємо для загального розсуду результати аналізу цих даних, а поки приведемо ряд цікавих фактів:


Тому якщо ви бажаєте, щоб час на вашому комп'ютері завжди був точним, радимо вам налаштувати синхронізацію часу і завжди залишатися з нами. Для вэбмастерів ми також пропонуємо точні годинники для сайта, які проінформують відвідувачів вашого сайту не тільки про точний точний час, але й про точність ходу їхніх годинників.

на головну сторінку

Rambler's
Top100