ru : ua

SNTP годинник для сайта

Напевно, ви не раз помічали на сайтах годинники, що показують поточний час. Проте навряд чи ви замислювалися, який саме час вни показують. У більшості випадків гарні й гламурні годинники показують системний час комп'ютера відвідувача сайту. Точно такий же час, яке він може побачити на годинниках операційної системи (у системному треї, у віджетах і т.п.).


Ми ж пропонуємо зовсім інший підхід до годинників для сайту. Ви, можливо, вже помітили подібні годинники в нас на головній сторінці сайту або поруч із цим абзацем. Наші годинники показують точний час, отриманий з NTP-сервера ntp.time.in.ua з використанням HTTP-протоколу. Фактично, цей метод схожий з SNTP-запитом, але з меншою точністю, але достатньою для визначення точності ходу локальних годинника відвідувача в межах однієї секунди (при надійному та швидкісному доступі до мереді Інтернет - порядка 100 мілісекунд).

На даний момент у нас тільки один зовнішній вигляд годинника - у вигляді кнопки розміром 88x31 піксел. HTML-код данного годинника наведено нижче:

<!-- time.in.ua -->
<table cellpadding="0" cellspacing="0" border="0"
style="display:inline;"><tr><td><div id="timeinua">
<div><a title="Сервер синхронізації часу по NTP"
href="http://time.in.ua/">точний час</a></div><div>
<script type="text/javascript"
  src="http://clock.time.in.ua/clock.js">
</script><br clear="all" /></div></div></td></tr></table>
<!--/ time.in.ua -->

Дані годинники не тільки показують точний поточний час, але й сигналізують про відсутність синхронізації годинників відвідувача сайту шляхом відображення чорно-білої іконки годинника (при досить точному ході годинника відвідувача ця іконка кольорова). Підпис (title, alt) іконки інформує про обчислену різницю ходу годинника у мс. Наприклад, Your system clock is faster in 35 ms. При використанні даних годинників на вашому сайті ми не радимо Вам змінювати даний HTML-код, оскільки будь-які зміни коду призведуть до неправильного функіонування SNTP-годинників.

Якщо у вас є пропозиції по поліпшенню зовнішнього вигляду нашого годинника чи бажання нам допомогти в збільшенні розмаїтості зовнішнього вигляду годинника - звертайтеся за адресою ntp[ат]time.in.ua. Ми з радістю відповімо на всі листи.

на головну сторінку

Rambler's
Top100